Naše produkty

Jsme firma zbývající se výrobou a produkcí reklamních nosičů, instalací reklamních médií a grafickými a kresličskými pracemi. Podílíme se na reklamních kampaních různého rozsahu formou dodávky a instalace reklamních stojanů, billboardů, panelů, plastových výrobků, elektrických zařízení nebo kompletní realizace reklamní kampaně na klíč. Instalujeme a konfigurujeme moderní reklamní média a panely různých rozměrů a formátů na zemi i ve vzduchu. Nabízíme dodávky reklamních médií pro reklamní kampaně nebo jen pro dílčí firemní prezentaci. Z oblasti výstavby poskytujeme vlastní stavební dozor i jako samostatně fungující službu pro vaše již realizované stavební práce. Garantujeme špičkovou kvalitu na dodávané reklamní nosiče. Naše kovovýroba zajistí dokonalé zpracování veškerých reklamních stojanů a médií – svařujeme hliník a nerez materiály.

Reklamní média

Reklamní média vyrobená z moderních materiálů a využívající posledních moderních technologií jsou pravou volbou pro umístění reklamy. Reklamní média, která naleznete mezi našimi produkty jsou vhodnou variantou užití reklamních médií pro dynamickou i permanentní reklamní kampaň. Reklamní média od nás jsou precizní produkty ve špičkové kvalitě, kterou garantuje naše vlastní kovovýroba. Naše reklamní média využívají moderní technologie, jsou vidět a neustále na očích. Využití našich reklamních médií vám přinese jistotu díky stabilnímu zpracování naší vlastní kovovýrobou a díky použití posledních technologií.

Kovovýroba

Kovovýroba a práce s ušlechtilými kovy na zakázku. Splníme vaše představy o při výrobě reklamních médií. Kovovýroba je naší specializací, při práci s kovem máme velké zkušenosti i s netypickými reklamními médii. Nechte nás splnit Vaše představy o reklamních nosičích. Kovovýroba - svařování, ohýbání nerez materiálu, hliníku, hliníkových profilů. Naše zakázková kovovýroba splní Vaše požadavky i na nejnáročnější reklamní média vyrobená podle moderních trendů.

Stavební dozor

Stavební dozor a vedení realizace staveb prováděný našimi lidmi Vám zaručí, že Vaše stavby budou odvedeny skutečně dobře a kvalitně, podle projektové dokumentace a odpovídajícím způsobem. Stavební dozor prováděný naší firmou je jedním ze způsobů jak v klidu a bez nervů dovést stavbu do finále v očekávané kvalitě a přitom neztrácet vlastní čas permanentní kontrolou odváděných prací. My doporučujeme provádět stavební dozor u stavebních staveb prováděných svépomocí i dodavatelskými firmami. Odborně vedený stavební dozor Vám ušetří čas, nervy a peníze.